Hakkımızda

Mars Saat Optik Deri Turizm Sey.Org.İnş.San.Tic.A.Ş.  21.10.2013 tarihinde İstanbul'da kuruldu.Uluslararası moda markası italyan  RoccoBarocco'nun saat ve takı ürünlerinin Türkiye distiribitörlüğünü alarak ticari faaliyetlerine başladı.

2013 yılında Almanya'da üretilen Pull-up Case firmasının toptancılar için özel olarak ürettiği taşıma çantalarının da distirbitörlüğünü aldı.
2014 yılında firma kendi markası olan  Insight ile çanta-tabla tasarım ve imalatını gerçekleştirdi. 
Kuyum,saat ve Optik sektörlerinin ihtiyacı olan vitrin dekor ürünlerinin tasarım ve imalatlarını aynı felsefe ile üretmeye ve pazarlamaya devam eden Mars Vitrin Dekor , 2014 Ekim  Jewelery Show -İstanbul fuarında firmalara yaptığı özel tasarımlar ile Suudi Arabistan, İsrail, Mısır ,Kıbrıs ve Azerbeycan'a ihracat yapmayı da başarmıştır.

Firma aynı çatı altındaki Mars Turizm ile Turizm ve Otelcilik alanında  kongre, bayi toplantı organizasyonları ve fuar organizasyonları konularında da hizmet üretmektedir.

2015 yılında Ankara'da ve Antalya'da yerleşik saha satış ekibi kuran Mars Vitrin Dekor Mısır'ın Başkenti Kahire'de aynı yıl Mars Egypt ismi ile ilk yurtdışı Ülke Müdürlüğü'nüde açmıştır

2016 yılında Hollanda'da satış ekibi kuran firma ; Kanada,Hollanda,Romanya,İtalya,İngiltere ülkelerine de ihracat gerçekleştirmeyi başarmıştır.

2016 yılında Kreon Mimarlık Ltd.Şti ile stratejik parteelik anlaşması yaparak yurtiçinde ve yurtdışında

anahtar teslimi projelere başlanmıştır.

2016-2020 tarihleri arasında  41 anahtar teslimi mağaza ve 455 vitrin dekor projesi tamamlamıştır.

2019 yılında Marshealty sağlık  ve kozmetik ürünleri toptan satışına başlamıştır